Merhaba,

Robotistan ailesi olarak daha fazla üreten bir Türkiye için her zaman elimizden gelen katkıyı yapmaya çalışıyoruz. Şimdi de Arduino’yu ve maker kültürünü daha geniş kitlelere tanıtmak için çılgın bir kampanya ile karşınızdayız 🙂

Kampanya tweetimizi retweetleyip Robotistan twitter hesabını takip eden her 50 kişiden birine 59 TL değerindeki Arduino Başlangıç Setini hediye ediyoruz! Üstelik hediye adetinde sınır yok!

Kampanya Detayları:

1) Kampanya son katılım tarihinden önce, kampanya tweetini retweetleyen ve aynı zamanda Robotistan twitter hesabını takip eden kullanıcılar kampanyaya katılım yapmış sayılacak ve çekilişe katılma hakkı kazanmış olacaktır.

2) Gönderilecek hediye ürün adeti, kampanya bitişi itibariyle katılımcı sayısı dikkate alınarak belirlenecektir. (Örnek olarak 24 Kasım 00:00 itibariyle 10.000 katılımcının kampanyaya katıldığı varsayılırsa gönderilecek hediye ürün adeti 200 olacaktır.)

3) Çekiliş ve hediye gönderim süreçlerinde Twitter hesabımızı takibi bırakan talihliler kampanya dışı kalmış sayılacak ve yedek talihlilere hakları devredilecektir.

4) Kampanya Bitiş – Son Katılım Tarihi: 23 Kasım 2015 23:59

5) Hediyelerin gönderimi yurtdışına ve KKTC’ne yapılamamaktadır.

6) Kampanyada hediye kazanan talihliler Twitter hesabımızdan duyurulacaktır. Hediyelerin gönderimine kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içinde başlanacak olup, katılım yoğunluğuna göre parti parti sevk edilecektir.

=================================================

Kampanyamıza 1330 kişi katıldı, 27 talihli ve yedekler çekilişle belirlendi. 2 genç arkadaşımıza da çekiliş harici ekstra kontenjan açarak destek olmak istedik. Tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Kazanan talihlilerle twitter adresleri üzerinden iletişime geçilecektir.

Çekiliş Sonuçları:

twitter banner sonuç

10 Yorumlar

  1. Kutluyorum. Türkiye de bir ilki başarıyorsunuz. Hediye sayısının artırılmasını ve bu kampanyanın yaygınlaşmasını diliyorum.

  2. Ülkenin durumu ortada…
    Bir Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak bu koşullarda gösterdiğiniz gayret için size yürekten teşekkür etmeyi bir borç biliyor ve sizleri canı gönülden kutluyorum…

CEVAP VER