back to top

Otto Robot Yapımı – Arduino Nano İle Şirin Robot Yapalım

Eğlenceli bir robot yapmaya ne dersin?

Biz güzel olacağını düşündük ve OTTO robotu senin için yaptık.

Seti alarak sen de kendin yapabilirsin: Otto Robot

Otto Robot Parçaları

Malzemeleri aldıysan, hemen robotu yapmaya başlayalım.

Sana daha kolay olması için video ile anlattık. Videomuzu izleyerek rahat bir şekilde robotunu yapabilirsin.

Otto dıy robot yapım videosu

Kodlar ve diğer faydalı bilgiler için wikipage’i ziyaret edebilirsiniz: https://wikifactory.com/+OttoDIY/otto-diy-plus

Resmi sitesi ise burada: https://www.ottodiy.com/

Yasin TAŞCIOĞLU
Yasin TAŞCIOĞLUhttps://yasintascioglu.com/
Robotik ve gömülü sistemler alanında projeler geliştiriyorum. 3 Boyutlu yazıcılar için modeller çiziyor ve baskılar alıyorum, aynı zaman da 3d yazıcı tamiri ve upgrate yapıyorum. Yazılım alanında kendimi geliştiriyor ve bilgilerimi insanlara aktarmayı seviyorum.

Son Çıkan Yazılar

7 YORUMLAR

  1. Belirttiğiniz tüm malzemeleri alarak projenizi tamamladım fakat sağlıklı ve stabil bir şekilde çalışmıyor projeyi ya güncelleyin yada kaldırın yayından yanlış yönlendirme yapıyorsunuz.
    İyi çalışmalar dilerim

  2. MERHABALAR BEN FARUK BEN ROBOTUN KİTİNİ ALDIM FAKAT BİR SMOOTH CRİMİNAL DİYE BİR KOD VAR BEN BUNU YÜKLEDİM ÇALIŞIYOR AMA İNTERNETTEKİ VİDEOLAR KADAR İYİ DEĞİL ARASIRA DURUYOR MOONWALK YAPAMIYOR VE AYRICA İKİ AYAĞINI TAM DEĞİL HATTA İKİ AYAKLI AYNI ANDA OYNAYAMIYOR HERŞEY OLMASINA RAĞMEN BANA YARDIMCI OLURSANIZ EN İÇTEN ÇOK SEVİNİRİM(:

  3. bugün kitinizi aldık , içinden hem eksik parça var tarafınıza mail olarak attım , plekxi kaliteniz sıfır, çok kalitesiz, vidalama yaparken çatlıdı , ayrıca servolar bu kadar yük kaldırmazlar , çok başarısızsınız bu konuda , ya adam gibi kiti düzenleyin , yada projeyi sitenizden kaldırın , ayıptır yani kendileri videoda 3D yazılımla çıkan malzemiyi kullanıyorlar ama satışını pleksi malzemeyle yolluyorlar, İLGİ İPEK müşteriye yolldaığınız kit ile video çekte görelim ,ROBOTİSTAN berbat bir şekilde insanları kandırıyor…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz