back to top

3D Yazıcılar ile Star Wars Evrenine Giriş Yapın!

En iyi Star Wars aksesuarları mağazalarda satılmaz. Satın almak yerine 3D baskının gücünü kullanın ve kendiniz bu aksesuarları üretin. 3D yazıcılar, Star Wars evrenine ait birçok farklı nesneyi basma fırsatı sunar. İşte Star Wars hayranları için 3D baskı önerileri:

Işın Kılıcı: Birçok farklı ışın kılıcı modeli 3D yazıcılarla basılabilir.

Işın kılıcı
Işın kılıcı

Star Wars Gemileri: X-wing, TIE Fighter, Millennium Falcon gibi popüler Star Wars gemilerini basmak, her Star Wars hayranının yapması gereken bir şeydir.

Millennium Falcon
Millennium Falcon

Droidler: BB-8, R2-D2, C-3PO gibi farklı droid modellerini basmak, Star Wars evrenindeki robotların en ikonik örnekleridir. Droid severler, çok kolay bir şekilde 3 boyutlu yazıcınız ile droidlerin çıktısını alabilirsiniz.

Droid
Droid

Karakter Figürleri: Darth Vader, Luke Skywalker, Leia Organa, Han Solo gibi karakterlerin figürlerini basmak, Star Wars hayranları için harika bir koleksiyon oluşturabilir.

  • Darth Vader: Star Wars serisinde yer alan Darth Vader, yarı mekanik yarı insan bir Sith Lordu olarak tasvir edilir ve imparatorluğun gerçek yüzünü yansıtan güçlü bir karakterdir, bu nedenle seride karanlık tarafın temsilcisi olarak görünür. Darth Vader figürünü basmak istiyorsanız hemen burada!
Darth Vader
Darth Vader
  • Leia Organa: Luke Skywalker’ın ikiz kardeşi olan Prenses Leia Organa, Star Wars evreninde önemli bir karakter olarak yer almaktadır. Hem politikacı hem de savaşçı ve casus olarak üzerine düşeni yapan Leia, kaderini takip ederek önemli görevler üstlenmiştir. Prenses Leia Organa karakteri ise işte burada!
Leia Organa
Leia Organa
  • Luke Skywalker: Anakin Skywalker ve Padme Amidala’nın oğlu olan bir Jedi Şövalyesi, Leia Organa Solo’nun ikiz kardeşi ve Ben Solo’nun da dayısı olan efsanevi karakter Luke Skywalker ise burada!
Luke Skywalker
Luke Skywalker

Yıldız Savaşları Maskeleri: Darth Vader, Stormtrooper, Boba Fett gibi popüler karakterlerin maskeleri 3D baskı ile basılabilir.

Yıldız Savaşları Takıları: Jedi ya da Sith Lordu tarzı bir kolye veya yüzük, yine 3D yazıcı ile kolayca basılabilir.

Jedi Tarzı Başlık: Jedi tarzı bir başlık 3D baskı ile basılabilir ve cosplay yaparken kullanılabilir.

Star Wars Temalı Telefon Kılıfları: Telefonunuzu Star Wars temalı bir kılıf ile kaplamak isterseniz, birçok farklı modeli 3D yazıcı ile basabilirsiniz.

Yüce Yoda: Son olarak 3D yazıcılarla tabii ki yapabileceklerinizden birisi de büyük Jedi üstadı Yüce Yoda! Sekiz yüzyıl boyunca Jedi şövalyeleri yetiştiren üstadın son öğrencilerinden birisi ise Leia Organa Solo’nun ikiz kardeşi Luke Skywalker’dır. Yüce Yoda ise burada!

Yoda
Yoda

Evet tüm bu efsanevi karakterlerin figürlerini 3D yazıcılar ile basabilmeniz mümkün. İster evinizde ister işyerinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir çok 3D yazıcı çeşidi bulunuyor. 3D yazıcılar ile aldığınız baskılar kullandığınız filamentler sayesinde göz alıcı görünecek. 3D yazıcılar sayesinde Star Wars ile ilgili baskıları kolaylıkla alabileceksiniz.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Çıkan Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz