back to top

3D Yazıcın İle Harry Potter’ın Büyülü Evrenine Geçiş Yap!

3D yazıcıların günümüzde iyice yaygınlaştığını ve artık neredeyse her yerde 3D yazıcılarla alakalı ürünler görmeye başladığımızı biliyoruz. 3D yazıcılar günümüzde bu kadar çok yaygınlaşmışken ve de artık 3D yazıcılara ulaşmak bu kadar kolayken biz de potterhead makerlar için hem güzel hem de ilham verici harika 3D baskı modelleri ile karşınızdayız!

Muggle dünyasından sıkıldıysanız, doğru yerdesiniz!

Artık siz de 3D modellerden oluşan Harry Potter koleksiyonunuzu kolayca yapabileceksiniz!


MÜRVER ASA 

Asa olarak Harry Potter evreninde en güçlü asa olan Mürver asa ile başlayalım. 

Kader Asası olarak da bilinen Mürver Asa, birçok büyücünün rüyalarını süslediğini biliyoruz ve ne kadar çok güçlü bir asa olduğunu da. Bu kadar güçlü bir asa olmasını, ‘sahibinin gücünün de üstüne çıkması ve ayrıca kendi kaderine kendi başına karar verdiği için’ olduğunu söyleyebiliriz.

Sen de buraya tıklayarak tasarımı indirip, 3D yazıcınla basıp Harry Potter dünyasındaki en güçlü asaya sahip olabilirsin!

Mürver Asayı siz de basmak istiyorsanız, en iyi baskı alabileceğiniz yazıcımıza göz atabilirsiniz!


DOBBY

Neredeyse bütün potterhead’lerin favorisi olan Dobby’nin özgürlük aşığı bir ev cini olduğunu hepimiz biliyoruz. 

Siz de buraya tıklayıp 3D modellerden oluşan koleksiyonunuza yardımsever, tatlı ve özgürlük aşığı olan Dobby’yi eklemenizi şiddetle öneririz!

Özgürlük aşığı Dobby’i ayrıntılı bir şekilde basmak için buraya tıklayıp ürünümüze göz atabilirsiniz!


SATRANÇ TAKIMI (WIZARD CHESS SET)

Klasik satranç takımı görüntüsünün dışında olduğu için tüm dünyada en çok dikkat çeken satranç takımlarından biri olmayı başardığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Siz de koleksiyonunuza şık bir satranç takımı eklemek ve satranç oyunlarınızı bir adım üste çıkarmak  istiyorsanız buraya tıklayarak tasarım dosyasını indirebilir ve basabilirsiniz!

Tüm dünyada en çok dikkat çeken satranç takımlarından biri olan Wızard Chess Set’i 3D yazıcımızla ayrıntılı ve pürüzsüz bir şekilde basabilmeniz mümkün!

Ayrıca görseldekine uygun filamentlerimize de sitemizden ulaşabilirsiniz!


HOGWARTS EXPRESS PLATFORM 9 ¾ 

Harry Potter dünyasının başladığı yer diyebilir miyiz, bizce diyebiliriz. Siz de buradan indirip odanızda kullanırsanız kim bilir belki de Harry Potter’ın büyülü dünyasına giriş yapma hakkına sahip olursunuz.


ÜÇ KARDEŞ SİLÜETİ 

Üç kardeş hikayesini birçoğumuz biliyoruzdur.

Siz de bu modeli buraya tıklayıp indirin, odanıza asın emin olun her baktığınızda üç kardeşin hikayesi aklınızdan çıkmayacak!


SEÇMEN ŞAPKA

Hepimiz Hogwarts ‘ da seçmen şapkanın bizi yeteneklerimize ve becerilerimize göre Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw ve Slytherin olmak üzere 4 binaya seçip gönderdiğini biliyoruz.

Siz de buradaki linke tıklayıp, bastığınızda Seçmen Şapka sayesinde hangi binaya ait olduğunuzu öğrenebilecek ve de Harry Potter’ın sihirli dünyasına bir adım daha atmış olacaksınız!

Siz de bu tasarımları ayrıntılı ve pürüzsüz bir şekilde basmak için buraya tıklayıp ürünlerimize göz atabilir ve ayrıca görseldeki tasarımlara uygun filamentlere sitemizden ulaşabilirsiniz!

Son Çıkan Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz