back to top

PicoBricks Nedir?

Yap, Çalıştır, Böl, Birleştir.

PicoBricks, STEM eğitimcileri ve her seviyeden yapımcı için harika bir proje geliştirme kitidir. Lehimleme ve kablolama yok. Sınırsız yaratıcılık var!

Pico Bricks, maker projelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir elektronik geliştirme panosu yazılımıdır. On ayrılabilir modül dahil, Pico Bricks çok çeşitli projeler oluşturmak için kullanılabilir. Ayrıca kendi modüllerinizi eklemek için kullanabileceğiniz bir protokol içerir!

11 Ayrılabilir Modül

PicoBricks modüllerini keşfettikten sonra, bazılarını bir projede kullanmak isteyebilirsiniz. PicoBricks kompakt olmasına rağmen, her şeyi projenize dahil etmenize gerek yoktur. PicoBricks modüllerini ayırarak, standart, kullanımı kolay Grove konektörlü kabloları kullanarak yalnızca ihtiyacınız olan modülleri bağlayabilirsiniz.

TÜM SEVİYELER İÇİN TASARLANDI!

Büyük esneklik için tasarlanan Pico Bricks Dev & Learning Board!

Modüler tasarımı ile temel elektronik bilgisi ile başlayabilirsiniz. Pico Bricks IDE+ Simulator ile hem blok kodlama hem de kod düzenleyici özelliğini kullanabilirsiniz!

En iyi bileşenler

11 yılı aşkın tecrübemizle dünyanın her yerinden en dayanıklı ve uygun maliyetli bileşeni seçtik.

Tüm seviyeler için

Yeni başlayanlar için; modüler tasarım, blok kodlama ve simülatör. Profesyoneller için; kod editörü, prooboard, detaylı dokümantasyon ve çok daha fazlası!

Ayrılabilir

PicoBricks’teki her modülde çekirdek modül için bir konektör bulunur. Kırsanız bile konektörleri güvenle kullanabilir ve lehim uçlarından kaçınabilirsiniz.

Temin Edilebilir

PicoBricks’teki her modülde çekirdek modül için bir konektör bulunur. Kırsanız bile konektörleri güvenle kullanabilir ve lehim uçlarından kaçınabilirsiniz.

Kolay bağlantı

Pico Bricks yerleşik bir mikro USB’ye, 4 pime, çekirdek harici başlıklara, esp8266’ya ve Bluetooth konektörüne sahiptir. Bu gerçek bir geliştirme kurulu. Yani, hiçbir yerde bulamayacağınız süslü konektörler yok.

Tam destek

Ayrıntılı kullanım, modüller ve geliştirme için kapsamlı belgeler oluşturduk. Ayrıca PicoBricks, yeni başlayanlar için tonlarca harika eğitim içeren bir Proje Kitabı ile birlikte gelir.

PICOBRICKS DOKÜMANLARINA ULAŞIN!

Son Çıkan Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz